Kurumsal

1994 yılında SÜPER KARGO NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ. olarak Eskişehir de kurulan firmamız 2014 yılına kadar bu ünvanla sektörde müşterilerine kargo hizmetleri ile anılmış, tanınmış ve hizmet vermiştir.
Yaptığı işler ile müşteri memnuniyeti üst seviyede tutan firmamız zamanla kendini geliştirmiş ve tecrübe sahibi olmuştur. Bu zaman zarfında sahip olduğu geniş araç filosu ve tecrübeli çalışanlarını da göz önünde tutarak kalite ve hizmet politikasını daha üst seviyeye çıkarabilmek adına 2014 yılında firma ağını genişleterek SÜPER GAYRİMENKUL SERVİS TAŞIMACILIĞI İNŞAAT OTOMOTİV GIDA SAN.veTİC.LTD.ŞTİ. olarak değiştirmiştir.
Bu anlamda parsiyel taşımacılıkta da hizmet vermeye devam etmekle beraber otomotiv sektöründe alım satım işlemleri, inşaat ve yapı sektörü, okul servisi taşımacılığı olarak yoluna devam etmektedir.
Gelişen Taşımacılık sektöründe kısa zamanda göstermiş olduğu performans ve yatırımları ile şubeleşme yolunda daha hızlı haraket etmiş ve hizmet ağını geniş kitlelere yaymıştır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Günümüzdeki gelişen lojistik hizmetlerini yakından takip edip her talebe olumlu cevap vermek ve her zaman hizmetin en kalitelisini sağlamaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutma gerekliliğinin bilinci ile, gerekli teknolojik altyapıya sahip olup sürekli geliştirerek kaliteli hizmet sunmak, hizmetimizle farklılık sağlamak.